| darienicoleta a întrebat:

Am o problema :acum 2-3 zile mi-am incarcat tusiererle de la imprimanata.Totul e ok cand doresc sa trag la xerox ceva. Dar cand vreau sa trag ceva din calculator pur si simplu nu merge.Am conectat cablul USB de la imprimanta dar tot nu merge.Va rog sa ma ajutati, am nevoie urgent de ajutor!

Răspuns Câştigător
| YunaFFX a răspuns:

Poate sa fie o eroare de la softul imprimantei. Eu te sfatuiesc sa dezinstalezi softul apoi sa-l reinstalezi. In mod normal, ar trebui sa mearga. Daca nici asa nu merge, trebuie sa-ti iei cartuse noi. In general, un cartus de imprimanta are un numar limitat de incarcari. Sper sa te ajute.