| MexicanMotorMafia a întrebat:

Buna,TPU.Am o problema, am 5 browsere(Internet Explorer,Google Chrome,Opera,Mozila Firefox si Safari), si nici unul nu imi merge corect, adica altele imi deschid numai anumite siteuri si altele nu imi deschid nici un site.Cand nu imi se deschide un site, sageata rotunda care se invarte, se invarte mult mai rapid si la final imi ramane tot pagina aia alba fara nici o eroare scrisa pe ea.La inceput Internet Explorer 11 imi functiona si imi deschide orice site,dar dupa un timp browserul imi mergea greu si se bloca windowsul de la el, iar acuma nu imi mai functioneaza deloc, cand il deschid imi zice ca Internet Explorer a incetat sa functioneze. Dupa aia mi-am pus Internet Explorer 8 si tot nu imi merge site-urile din cauza la o eroare, iar dupa mi-am bagat din nou Internet Explorer 11 si tot asa cand il deschid imi zice ca Internet Explorer 11 a incetat sa functioneze.Acuma nici nu stiu ce sa fac, as vrea macar un browser sa imi mearga corect, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| wasilika24 a răspuns:

Controleaza fisierul host si din regedit fisierul applint, sau pune un antivirus sa scaneze pc iti sugerez norton, avast sau Microsoft, si pe urma sal scanezi cu adwclener

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E windows-ul muci! Virusi...asa ca nu-ti mai face sperante!

| MexicanMotorMafia explică (pentru K0sti):

Cred ca are virusi, pentru ca la panoul de control, cand dau clic pe mesaje arhivate si pe vzualizare informații performanta, nici nu imi intra.

| gelu1970 a răspuns:

Poti sa folosesti diferite programe sa il scanezi si sa il optimizezi. insa eu cred ca cea mai buna varianta e cea a lui Kosti.
formateaza

| Eduard619 a răspuns:

Eu as spune sa dai o restabilire de sistem la data cand iti mergea bine computerulwinking

| Cobra56289 a răspuns:

Reinstaleaza windosw-ul pentru ca e foarte posibil sa ai virusi in pc

| PiRaTu001 a răspuns:

In primul rand incearca sa pui un KingSoftPcDoctor, sa mai repari din erori, si sa mai stergi "cookiee", te-ai gandit ca poate iti blocheaza doar anumite pagini din cauza ca paginile sunt blocate in firewell?