| Andreea1428 a întrebat:

Am o problema. am facut un clip videodar microfonul de la camera e foarte slab (se aude foarte incet chiar daca dau la maixim ) as vrea si eu o aplicati in care pot regla sunetul la mine in aceata situatie - volumul. Va rog mult! daca se poate un link! Dau funda

Răspuns Câştigător
| TiaFCRB a răspuns:

Nu stiu program dar parca eu am folosit odata Windows Movie Maker ca sa pun o melodie pe fundalul unui video si am dat la volum maxim pentru video si se auzea tot ce vorbeau aia in video, nu melodia. Asta e deja pe calculator deci cauta. big grin