| SimionAlexandru69ever a întrebat:

Buna TPU am o problema am mai postat o intrebare de felul asta la orice aplicatie de tip exe care o deschid imi apare o casuta mare numita svchost.com si mi se inchide si nu imi apare acel program! am primit un raspuns la cealalta intrebare pe care am pus-o si mi-a dat un membru sa ma duc la >>>startrunmsconfig si nu ma lasa sa intru in msconfig si atuncia m-am dus in windows si am sters svchost.com si am incercat sa deschid o aplicatie si mi-a dat un chenar unde trebuia sa dau opent with: internet explorer worldpan, notepad etc Dau funda celui mai bun raspuns va rog ajutati-ma

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un print screen la fereastra aceea care iti apare si posteaza-l aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )