| MikeZG a întrebat:

Am o problema: cand caut pe google sau intru pe diferite siteuri de pe telefon imi zice " insuficient memory", am un card de 3.6 GB in el. Cum rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Nu ai spatiutongue intra si tu la setari la web si dai un clear privacy date, sterge tot cache cookies history si o sa iti mearga o perioada pana se umple iar

| IepureleCuLopată a răspuns:

Trebuie să ștergi lucrurile nefolositoare de pe cardul de memorie.

| ionut2196 a răspuns:

Ori sa stergi de pe card sau poate nu are telefonul memorie interna si atunci poti muta din telefon pe card