| Alin2017 a întrebat:

Am o problema cand ma uit la filme merg sacadat pe orice browser, cateodata merg bine si dupa 5 minute incep iar sa se blocheze, sa fie oare de la windows? Dau funda

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu de la windows ci de la servicii cum ar fi prostia aia de la Microsoft nertgen, serviciu ce trebuie să fie pe manual, și a altor procese ce rulează în fundal.Verifică în task manager ce procese îți țin procesorul pe 100% și oprește-le.Desigur asta rezolva temporar problema.
ca s-o rezolvi permanent trebuie să optimizezi windows-ul.Succes

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Incearca o scanare totala a pc-ului cu Bitdefender 2015 Total Security, si incearca dupa aceea!winking

| cyseroo a răspuns:

Poate e de la net...sau windows-ul so fi virusat...sau poate chiar ai un calculator atat de prastie...infine...eu iti recomand sa-l reformatezi ( dac stie un prieten sau cineva dar sa fi sigur cal.va face bine... daca nu cu 40 de lei la un atelier pentru asa ceva til face intr-o zi sau mai mult...depinde cat are de lucru omu) sper ca team.ajutat...PS: incearca sa descarci filmele de acum...nu te mai uita pe net