| Anna_3775 a întrebat:

Am o problema, cred ca e de vina tastatura, nu sunt sigura. Tastatura functioneaza cand vreau sa scriu un link sau ceva, dar cand vine vorba de messenger nu vrea sa mearga. Apas pe orice buton si nu merge. Imi puteti spune ce sa fac, va rooog?

Răspuns Câştigător
| Giulia_4515 a răspuns:

Buna! Ai putea sa reinstalezi messenger-ul! e foarte simplu... scrii pe google: download messenger... si se instaleaza foarte usor! sper sa reusesti:* SPOR!

5 răspunsuri:
| xXCrissXx a răspuns:

Poi ar trebui sa iti reinstalezi Mesengeru ca si eu am patit la fel nu puteam sa scriu nimic pe mess dar asa scriam linkuri asa ca am reinstalat Mesengeru de pe gamezone si nu am mai avut probleme acum mg fara treaba. Succeswinking :*

| purplestar14 a răspuns:

Pai poti folosi tastaura calculatorului.intrii in start la all programs la accessories la accessibility la on screen keyboard.numa ca trebuie sa apesi pe taste cu mouseul.winking. Succes!

| BiancaSweetGirl a răspuns:

Du-te cu tastatura la un prieten si vezi daca la el merge... daca nu merge nici la el reinstaleaza-ti messengerul

| lovestoryy a răspuns:

Problema aceasta am avut-o si eu...nu e de vina tastatura...si messengerul.eu l-am dezinstalat si am instalat alt messenger.sau intram pe meebo pe internet.[un fel de mess]

| cocoddsd a răspuns:

Solutia in 2 pasi simplii:

1. Deschideti fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda:
regsvr32 jscript. dll
apoi apasati Enter

2. Deschideti din nou fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda:
regsvr32 vbscript. dll
apoi apasati Enter

daca nu merge s-ar putea sa ai un virus