| Klau97 a întrebat:

Bună TPU... am o problema cu laptopul, am instalat windows xp, dar dupa instalare nu imi apare casuta cu monitoarele alea langa ceas, din cate stiu eu inseamna ca nu e i stalata placa de retea, am intrat in start - control panel - network and internet connections - network connections si nu imi apare nimic, folderul gol, ce trebe sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Să instalezi driverii pentru placa de rețea și placa wifi9daca are așa ceva laptop-ul). Driverii îi gasești pe site-ul producătorului laptop-ului tău, căutând pe google modelul laptop-ului tău(de exemplu AcerAOD257).Succes