| mugurelpetru a întrebat:

Buna TPU am o problema cu laptopul este achizitonat de vreo 3 sapt. sicand vreau sa ma uit la un video, videoul se face verde, ori parca se lungesc culorile sau pur si smplu videoul este incarcat la maxim si se opreste si imi arata ca trebuie sa se incarce. Cineva imi zicea ca e din cauza placii video si ca trebuie instalat drive. voi ce cedeti. DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Cauta pe site-ul lor driverele daca nu le ai pe un cd si reinstaleazale si daca nu merge nici de data asta probabil este o problema la placa video si ar trebui sa duci inapoi laptopul si sa le explici ce se intampla

| mugurelpetru explică:

Laptopul meu e Dell xps 14z