| Andrei456 a întrebat:

am o problema cu microfonul, cand bag microfonul in calculator vocea mea nu se aude in schimb se aude sunetele din calculator, videoclipuri, sunetele windowsului,... Ce este devina, si de ce? P.S inainte mi se auzea vocea si deodata s-a intamplat asta

2 răspunsuri:
| alexandraspop2001 a răspuns:

Nu l-ai bagat unde trebuie l-ai bagat intr-un verde si de aia nu merge l-ai bagat la bocse trebuie in unu roz la microfon

| Andrei456 explică (pentru alexandraspop2001):

Aoleo, de parca as fi atat de prost sa bag in ala verde, frate numai raspunsuri din astea primesc?