| AndreiClu a întrebat:

Am o problema cu niste casti - Sennheiser cx 300-ii. Dupa o luna de la utilizare casca dreapta a inceput sa imi faca probleme, nu se mai auzea basul, se auzea infundat. Dupa o saptamana in care am si vrut sa le trimit inapoi cu garantie sa vad ce au si-au revenit. Dupa un timp nu se mai auzeau ambele calumea, le-am scos din ureche si le-am presat putin in mana si si-au revenit, iar dupa o saptamana sa nu se mai auda bine cea stanga. Precizez ca am fost constient de la bun inceput ca acest cablu este foarte sensibil si am avut grija de ele.Astept pareri.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Eu zic sa cumperi alte casti si sa zici ceva rugaciuni care le cunosti sa fie si bune. Leac pentru ele nu ai, poate dupa ce cumperi altele noi sa le desfaci pe cele vechi si sa te distrezi cu ele, Eu am niste casti din metro de 4 ani si merg super bine si inca sunt in mintile lor si au fost ieftine si sunt non name.