| ccoorriinna a întrebat:

Am o problema cu pc-ul de câteva zile. A sărit pisica pe tastatura pc-ului și nu știu ce a apasat ca nu-mi mai mergea deloc google-ul și nici internet Explorer..am dezinstalat google cu gândul ca îl descarc de pe internet Explorer dar nu mergea nici ala... Îmi da o eroare pe ecran "This application was unable to start correctly (0xc0000005). Click ok to close the aplication. "... Ce pot face? Precizez ca netul îmi merge. Pot intra pe Yahoo... Mulțumesc frumos.

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Hai sa ne intelegem. Internet Explorer, Mozilla, Chrome - acestea sunt browsere. Google, Yahoo - acestea sunt site-uri (motoare de cautare). Nu ai cum sa dezinstalezi google happy
OK. Intrebare. Spui ca merge Yahoo. Ce aplicatie ai lansat ca sa vezi vizitezi Yahoo.com? Aceeasi aplicatie o poti folosi si ca sa vizitezi google.comwinking
Eu zic sa dai un restart si vorbim dupa aceea. Biata pisica laughing