| GeorgeMagz a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu router-ul.Nu ma lasa ma ma conectez la pagina de facebook.Imi zice urmatorul lucru:
Această pagină web nu este disponibilă
Google Chrome nu a putut încărca pagina web, deoarece www.facebook.com a avut nevoie de prea mult timp pentru a răspunde. Este posibil ca site-ul să nu funcţioneze sau să aveţi probleme cu conexiunea la internet.
Iată câteva sugestii:
Reîncărcaţi această pagină web mai târziu.
Verificaţi conexiunea la internet. Reporniţi routerele, modemurile sau dispozitivele de reţea pe care le utilizaţi.
Adăugaţi Google Chrome ca program permis în setările de firewall sau de antivirus. Dacă figurează deja ca program permis, încercaţi să îl ştergeţi din lista de programe permise şi să îl adăugaţi din nou.
Dacă utilizaţi un server proxy, verificaţi setările de proxy sau contactaţi administratorul de reţea pentru a vă asigura că serverul proxy funcţionează. Dacă nu credeţi că ar trebui să utilizaţi un server proxy, ajustaţi setările de proxy: Accesaţi meniul Chrome > Setări > Afişaţi setările avansate... > Modificaţi setările proxy... > Setări LAN şi debifaţi caseta de selectare „Utilizaţi un server proxy pentru LAN".
Eroare 7 (net::ERR_TIMED_OUT): Operația a expirat.

Mentionez ca fara router merge facebook.E singura pagina care face probleme.Astept un raspuns.Multumesc Frumos.

1 răspuns:
| dulgherunicu a răspuns:

Incearca cu alt browser sau fa un reinstal la chrome