| gabrielaramona a întrebat:

am o problema cu tableta, mi se apasa singura iar cand intru in ceva imi iese si nici touch-ul nu imi merge asa bine. E virus? De aseara a inceput sa imi faca asta. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Eu cred ca ți s-a dezlipit senzorul touch-ului de pe placa. Dacă mergi la un service se rezolva.

2 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Da-I o resetare din fabrica. nu e virus. mai repede e un bug al softului.

| BogdanFlorin1999 a răspuns:

Buna!
Nu este un virus,probabil ai o tableta mai ne performanta,putin mai slaba,incearca sa o lasi putin mai usor,iar din ce zici tu poate fi si din cauza unor jocuri sau applicati, iti recomand sa ii dai un hard rest, sau resetare din fabrica, daca nu gasesti pe youtube astea iti las eu un link daca nu vei gasi tu, asa sigur iti va merge mai bine.
O zi Buna happy