| Yuki24 a întrebat:

Am o problema cu telefonul si sper ca voi sa ma ajutati. Telefonul meu este marca Allview p5 life si mi se reseteaza in continuu. Ba cand e la incarcat, ba cand umblu pe el. Nu stiu ce sa fac. FUNDA la cel care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

E telefonul' de vina, este Allview, n-ai ce sa faci!

| Lands0fMancunia a răspuns:

Salut. Cand spui resetat te referi la restart? De cand ai problema asta? Incearca un factory reset, faza e ca iti va sterge tot ce ai in telefon si va reveni la setarile din fabrica.

| MarianVio a răspuns:

Salut! problema aceasta o intamplini de la baterie. Am un telefon ca acesta si aam avut aceeasi problema, schimba bateria si se rezolva, problema este ca pe site-ul producatorului acumulatorul se afla in stoc epuizat, deci trebuie sa achizitionezi de pe alte siteuri. Eu am dat pe o baterie 60 de lei u tot cu transport. Bafta!