| ivan12 a întrebat:

Am o problema cu un stick, cand intru la proprietati imi arata ca este ocupata memoria pe el dar cand intru in partitie este gol! Cum rezolv problema?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Formateaza-l in NTFS. Daca problema persista, formateaza-l in low level cu acest mic utilitar : http://www.softpedia.com/......Tool.shtml

| SasNetRomania a răspuns:

1my computer-click dreapta pe stick-format! Fara bifa quick.
2Daca problema persista, incerca o formatare pe LINUX.

| hypentakill a răspuns:

Daca nu merg metodele de mai sus poate exista fisiere ascunse. Control Panel>Folder Options> Show hidden folders.