| RazvanelStefanel a întrebat:

Buna TPU am o problema cu youtube la majoritatea video-urilor imi da buffering daca e 1080p 60 fps imi da buffering din 3 in 3 secunde la alea doar de 1080p da rar buffering am incercat alte vid si la unele nu face la fel....am cea mai buna viteza de la upc pachetul fiber power 500 deci ar trebui sa mearga luna am isp bun windows-ul este original folosesc 7 toate driverele sunt up to date si toate sunt instalate flash player instalat folosesc browserul google chrome ....am incercat si cu altele dar tot face asa pc specs 8 gb ram Kingston hyper beast ddr3 amd fx4170 4.2 ghz saphire vapor x oc hd7770 1gb ddr5 temperaturile sunt foarte bune hdd e 100% la life spin totul a inceput dupa ce am achizitionat un windows original si l-am instalat pe cel vechi mergea impecabil si tot chrome foloseam am incercat sa dezactivez pluginuri hardware acc, dar e imposibil de vizionat un video care se opreste din 3 in 3 sec As vrea un raspuns cinstit! Va multumesc! Ofer funda celui care gaseste problema cu youtube-ul meu!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fiberspeedtest.ro/
Daca aici e totul ok, aproape sigur esti pricopsit cu ceva softuri de tip spion; malware, adware si care-ti mananca resursele...
Am patit-o si eu...
Incearca sa instalezi : http://www.iobit.com/en/advanced-systemcare-antivirus.php
(de pe siteurile de "specialitate" kitul de install si licenta, ok?!)
De altfel, face TOATE PARALELE si chiar merita sa fie achizionat in orice conditiile. Succes