| IoNuTz96 a întrebat:

am o problema la CS. Cand setez pe OpenGL nu imi apar literele la cs, adica imi apar dezordonate aiurea nu se intelege nimic, totul e pe dos apar litere ciudate in nu stiu ce limba, apar liniute aiurea pe ecran, de exemplu new game apare E}|)_) sau ceva de genu, iar daca intru pe un server nu inteleg nimic de pe chat si nici cine pe cine impusca sau numele playerilor nimic nu se itnelege, nu stiu ce naiba are... pot juca doar pe software pentru ca am driveru de la palca video instalat corect, dar open gl nu stiu ce naiba are, si am nevoie pentru ca uneori joc cu coduri cand imi e ciuda pe unii si pe altii, si doar pe OpenGL merg codurile. Deci cum fac sa rezolv problema? MS mult dau funda!

1 răspuns:
| RustyKramer a răspuns:

Schimba CS-ul si poate iti merge bine sau nu mai juca cu coduri.