Am o problema la PC: dupa vreo 30-40 secunde dupa ce porneste
procesorul (4GH 4 nuclee) urca dontr-o data le la 10% le 90%-100% si sta si nu mai coboara, si-mi e frica sa nu se arda, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ai instalat ceva recent? Incearca sistem restore. Daca nu merge du-te un bios si seteaza tot la default. Eu zic ca va merge. Ps si eu am avut probleme ca tine stai linistit nu se arde nimic. Ai facut o configuratie gresita sau ceva.

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Sal incearca sa se mai raceasca. poate isi revine!