| Criss1876543 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema la yahoo messenger. Incerc sa-mi schimb parola, dar nu mergestraight face... orice parola as pune nu este buna. Oare se intampla asta din cauza ca mi-am schimbat de prea multe ori parola?

Răspuns Câştigător
| BiancaBiaa a răspuns:

Asa a patit si mama. O pune sa o schimbe de fiecare data cand intra. E o problema la yahoo. Eu iti sugerez sa iti faci alt cont si sa iti anunti prietenii.

1 răspuns:
| mnthseby a răspuns:

Trebuie ca parola sa contina minim o litera si o cifra si sa fie una cat mai lunga