| Iuli_Catanescu_1977 a întrebat:

Bună,TPU! Am o problemă:nu pot să intru deschid youtube-ul deorece trebuie sa actualizez Serviciile Google Play, însă nu am suficient spațiu pe telefon. Ce ar trebui să fac în situația asta?

10 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Poti intra de pe broswer pe youtube la fel de bine.

| lucian69 a răspuns:

Salut, poti sterge o/mai multe aplicatii care nu-ti trebuie, sau mai sterge din poze, muzica. Succes!

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru lucian69):

Am sters si poze si aplicatii, dar nimic...

| Umeiko a răspuns:

Bună.
Ai două opţiuni, ori foloseşti browerul ca să intri pe YouTube, faci puţină curăţenie pe telefon.
Dezinstalează aplicaţiile de care nu ai nevoie sau ia-ţi un card de memorie pe care să poţi muta aplicaţiile.
Sper că ţi-am fost de folos.

| Swayer a răspuns:

Încercați să vă mai ștergeți ce nu vă trebuie... Am Lenovo A328 și când nu am spațiu ma duc in manager fisiere si sterg de acolo cateva foldere... ( nu sterg fișierul cu poze, muzică)

| Marrysaa a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Pufuuuuletzz a răspuns:

Ia-ti un card de memorie si mutați unele aplicatii pentru a avea mai mult spațiu :* sper ca te-am ajutat :d

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru Pufuuuuletzz):

Am toate aplicatiile pe Card SD si mai am aprox 1 GB, iar pe telefon la fel.

| Pufuuuuletzz a răspuns:

La mine spre exemplu nu am putut instala nimic in teelefon pana ce am pus un card de memorie... am mutat toate pozele si muzica si apoi am avut destul loc... dar daca zici ca nu merge cu cardul, du telefonul la un service sa vada daca nu cumva are virusi sau alte probleme... sau este posibil sa iti indice gresit spatiul disponibil... sper ca ti am fost de ajutor :* :*

| metrixy a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru