| CutenessOverLoaded a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta! Cand incerc sa ascult muzica pe YouTube, imi apare sus asa:
The following plug-in has cashed:Shockwave Flash.
Ce pot sa fac?\Nu mai pot asculta muzica.
Thanks TPU! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Ar trebui reinstalat eroare de soft

| Alien a răspuns:

Pare sa fie conflict intre Flash player si Shockwave!
Dezinstaleaza Adobe Shockwave Player nu ai nevoie de el pe YouTube!

| VladimirPutin a răspuns:

Instalează flasj player

| tbogdan22 a răspuns:

Incearca sa urmezi instructiunile de aici: http://www.google.com/......ome/thread
Pare-se ca problema asta apare in Chrome atunci cand ai 2 pluginuri flash instalate, Adobe Flash Player (cu care vine instalat) si Shockwave Flash instalat de tine.
Daca nu te descurci. Trebuie dezinstalat tot ce tine de Flash
Pentru windows xp :
Start -> Control Panel -> Add/remove Programs, iei pe rand toate aplicatiile cu FLASH in nume si dai remove/uninstall.
Pentru windows 7:
Start->Control Panel->(in dreapta sus ai selectat "View by: Category", alegi "View by: Small icons"), apoi intri in "Programs and features" iei pe rand tot ce contine "flash" si dai Uninstall.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
De vina este faptul ca :
1. Nu ai instalat Shockwave-ul Flash
sau
2.Este ceva in neregula cu el.
Deci, instaleaza-l sau n al doilea caz sterge-l, si reinstaleaza-l din nou.
Sarbatori fericite!

| andreisdas23 a răspuns:

Baga ID asta : computer.allup@yahoo.com si iti spun eu imediat cum sa faci.