| AlexandraMaria10 a întrebat:

Am o tableta Smart Tab10 si e blocata pe Vodafone. Are vreo legătură cu faptul ca nu pot sa instalez nimic pe ea? Va rog, raspundeti cat mai repede. Funda pentru cel mai bun răspuns.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate sa aiba legatura doar daca nu ai alta conexiune de internet, de exemplu wi-fi. In acest caz nu au cum sa se descarce aplicatiile.
Evident, in cazul aplicatiilor platite iti trebuie o retea telefonica unde sa se poata contabiliza nota de plata.

| iDarkness a răspuns:

Bună. Nu, nu are legătură rețeaua tabletei cu asta.

| AlexandraMaria10 explică:

Aveam internet. Imi apare o eroare cand vreau sa descarc o aplicatie