| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Am oprit chatul si tot apare ca sunt activa
Cum fac sa nu mai apara ca sunt activa? crying
Si cum pot face sa imi apara Facebook pe telefon la fel ca pe calculator?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai messengerul de la Facebook instalat pe telefon vei apare tot activa. Cat despre Facebook, ca sa-ti apara ca pe desktop nu se poate. Cand deschizi Facebook-ul iri apare ceva de genul http:m.facebook.com "m"-ul acela semnifica este pentru mobil. Alta varianta nu vei gasi.

| GdX a răspuns:

Delogheaza-te din calculator de pe telefon din messanger-ul de pe telefon si vei aparea inactiva. Daca il ai in telefon messanger-ul, vei aparea inactiva dupa jumatate de ora. Pe telefon niciodata nu vei vedea site-ul ca pe PC fiindca este optimizat pentru device mobil, asta inseamna sa nu manance mult internet si sa poti sa il folosesti repede sa iti ruleze rapid.

| octav005 a răspuns:

Iniante de a iesi dupa Facebook. trebuie sa dai deconectare, urmand ca la intrare sa te conectezi iar, apoi iar deconectare