| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU am primit recent un Apple macbook pro 15 din 2007 dar am o problema la el nu porneste nimic decat se aude hardul pornind dar in rest display-ul nu afiseaza nimic si nici nu se aude nimic.Am bagat un hard de la alt laptop un Acer si nici cu acela nu a merg iar cand am bagat hardul inapoi in Acer nici acest laptop nu a mai mers exact aceleasi probleme nu se aude decat hdd-ul pornind si atat nu imagine nu sunet nimic va rog daca cineva ma poate ajuta dau FUNDA Va multumesc mult

2 răspunsuri:
| xxxtzogo1xxx explică:

Nu ma ajuta cu nimic daca scot hardul va rog altcineva imi da o idee nu cred ca imi permit sa ma duc la service

| alexandraspop2001 a răspuns:

Scoate le hardu loul