| TheGosthSniper a întrebat:

am ramas in criza de idei aveti sa imi ziceti niste jocuri care sa mearga pe : Intel core 2 duo cpu E4500 2,20 GHz (2CPUs)
2048 mb ram
DirectX Version DirectX 11placa video
Intel 82945G express chipset family 32 bit ( sa nu fie cs/minecraft/far cry 1 / san andreas / metin 2 / diabo 2 / world of warcraft / league of legends / vice city/ half life 1/2 /ghotic 1/2/3 / terraria / amnesia / call of duty 1/2/4,battlefield1/2/3) Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rgx a răspuns:

FarCry (1)
NFS Underground 2
SpiderMan Friend or Foe
Call of Duty (1)
Pes 6
Freedom Fighters
BadBoys 2
GTA San Andreas
EL Matador
Mafia(imitatie de GTA IV) Quake 3 Doom 3 Blacksite Area 51 Max Payne 1 Portal Avp 2 Fifa 2007
Red Alert 2
Sid Meier's Railroads!
Call of Duty 4 - Modern Warfare
NFS Pro Street.
Project I.G.I
Project I.G.I 2
World War II Sniper: Call to Victory
Anno 1701
Re-Volt
Test Drive Unlimited Hitman Blood Money Fallout New Vegas
Oblivion

| NarcisNrC a răspuns (pentru rgx):

Jocuri tari, dar nu sunt de loc de acord ca mafia e imitatie de gta 4, primul joc a aparut inainte de gta 4 si al doilea nu seamana deloc in afara de faptul ca e open world

| TheGosthSniper explică (pentru NarcisNrC):

Bravo, asteptam raspunsul asta big grin

3 răspunsuri:
| Anonimul8297 a răspuns:

Trebuia sa spui si genul.
Poti incerca seria FIFA, Red Alert, GTA San Andreas, PES, seria NFS.
http://www.systemrequirementslab.com/cyri - Aici iti alegi jocul si vezi daca iti functioneaza pe calculatorul tau;) Si ai o multime din care poti sa alegi.

BTW: Incearca Brothers in Arms, mi-a placut cel mai mult