| DeeaDyaDeea a întrebat:

Am revenit azi k o noua problema ...foarte grava.
1. A reinstalat un prieten la matusa mea windows xp, si nu are driver graphic si nu gasesc nicaieri pe internet.
2. Abia se misca foderele internetu, cred ca lipseste un driver ceva dar nu gasesc pe net va rog foarte mult daca ma-ti putea ajuta
DAU FUNDA!
Scuzati categoria >:"

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit. Aia nu-i problema.
Intra aici:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi driverele pentru tot ce ai in computer. Care-s cu galben nu le ai instalate. Care-s cu verde ale tale sunt vechi si le poti instala pe cele noi care se afla acolo.
Daca nu apar inseamna ca sunt instalate bine.

| al3xander a răspuns:

Foloseste programul asta pentru a cauta si instala driverele necesare http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe
PS: de-abia se misca din cauza ca nu e instalat driver-ul la placa video