| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am Samsung s5230 si nu primesc mesajele care mi se trimit. Trebuie sa imi inchid telefonul si debea atunci le primesc. Ce sa fac sa nu se mai intample asta? Funda happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile de la mesaje si vezi acolo. Poate ai debifat ceva.

| Heythere a răspuns:

Poate ai prea multe mesaje. Sau cum a zis si @darrio2007 poate ai debifat ceva. Daca nu probabil este o defectiune la telefon :*.

| Yourtruelove a răspuns:

Nu, nu am card straight face

| Kazy a răspuns:

Ai card? daca nu ai card ei bine.ar trebui sa te duci la un gsm dar daca ai card seteaza sa se salveze mesajele in memoria telefonului/card(depinde pe ce ai salvat acum)