| Alle15 a întrebat:

Am scos astazi de pe internet un formular de solicitare de credit pentru a cumpara un laptop in rate, si vreau sa stiu daca este valabil si il pot folosi sau este necesar sa solicit de la Altex (de aici achizitionez laptopul)? Tin sa mentionez ca partenerul Altexului este BRD deci de aici am luat formularul. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

E valabil. De altfel poti merge la ei si te ajuta ei sa completezi formularul ca au tot interesul.