| razboinicu2016 a întrebat:

Am si eu o dilema: De ceva timp tot incerc sa gasesc un program pentru calculator, care sa imi schimbe vocea.Adica sa vorbesc la microfon cu vocea mea si programul instantaneu sa mi-o schimbe, iar boxele sa emita sunetul modifica.Programele care le-am gasit modificau doar viteza sunetului si volumul.Eu vreau un program care sa o schimbe complet,dar sa un para robotica sau ciudata, tot voce de om. Daca s-ar putea ca programul sa fie si free cu atat mai bine.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai bine ai cauta pe android ( la telefon/tableta ) aplicatia voice changer este exact ce iti doresti tu. Pe pc nu prea se gasesc prgramele astea si pana il gasesti ai downloandat inainte presupusele programe care ti-au virusat pc-ul de tot.

| sontzy a răspuns:

Sunt doar aplicatii pentru android de genu ...sa iti schimbi vocea