| Madalina_Alexandra_1996_wBRW a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare : cum pot sterge o pagina de pe facebook in care eu sunt admina principala?
e urgent si vreau sa aflu. Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intri pe pagina dupa care te duci la Editeaza pagina-> Editeaza setarle, iar ultima optiune este sterge pagina. O steri tu, dar vezi ca in termen de 7 zile se sterge complet sa nu mai intri pe ea.

| softservitcom a răspuns:

Vezi la setari in facebook setari de securitate si jos ai Dezactiveaza-ţi contul. Succes

| BogdanYooooooooo a răspuns:

Cauta pe youtube este foarte greu de explicatbatting eyelashes