| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema sper sa ma puteti ajuta. Am primit ieri aceasta tastatura+mouse http://www.emag.ro/......DP5WMMBBM/ mi-o mers foarte bine ieri si azi am ceva probleme cu mouse-ul este conectat la usb si tot face fite laserul rosu cand apare cand dispare. am conectat la alt slot usb si tot asa e. Trebuie instalalt ceva program sau pot sa-l arunc deja :))?

1 răspuns:
| dsafafsdafd a răspuns:

Pai in primul rand daca iti face figuri poti sa il arunci primadata cand introduci un maus in pc iti instaleza el driverele si apoi merge dar vezi si tu cum se comporta poate isi revine