| hgfgcuhfcuj a întrebat:

BUNA TPU am si eu o problema boxele mele sa-u stricat si castile de la telefon nu merg nici dupa ce am scos boxele ce as putea sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Jal33t1 a răspuns:

Poi simplu boxelor tale probabil ca leau sarit un fir de undeva dule la un electrician si se uita el la box ori pot fi arse! Naspa.Dar mai simplu cumparati niste boxe maricele ca si pentru telefon si conecteazale la calculator nu costa mult cam 60-70 lei funda plz!

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cumpără-ţi nişte boxe noi.
Pa-pa.

| s3byk91 a răspuns:

Baga inapoi in unitate boxele. castile le poti baga si in boxe ...asa s-ar putea sa iti mearga. incearca.