| Girly97 a întrebat:

TPU! Am si eu o problema. Cand comentez ceva pe Facebook (stare, poza etc), de fiecare data cand altcineva comenteaza, imi apare la notificari si ma deranjeaza. Cum pot sa scap de asta? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

In dreapta postarii in partea de sus, ai o sagetica, dai pe ea si bifezi optiunea ''nu vrea sa primesc notificari'' sau ceva de genu si nu vei mai primi! happy

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai o sagetica in drepptul notificarii, dai pe ea si iti apar optiunile.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai o sageata dai acolo.

| Krixxus a răspuns:

Incearca asta...
in dreptul numelui celui care a postat starea/poza la care ai comentat este o sageata
dai click pe ea si selecteaza
opreste notificarile

| bingolina a răspuns:

Buna! nu poti face nimic...asa este sistemul