| Crissu18 a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook-ul. Mi s-a micsorat pagina si scrisul este foarte mic. Cum as putea sa imi maresc pagina la loc? Daca stie cineva dau fundita!puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| MrsC a răspuns:

Ctrl si dai de rotita mouse-lui in sus sau Ctr +
winking

Alte răspunsuri
12 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Depinde de browser-ul pe care il folosesti. Cauta la setarile lui si vezi ca de acolo ai dat sa se micsoreze

| Tynnna a răspuns:

Buna! Probabil ai rasucit din greseala rotita de la mouse in timp ce apasai tasta ctrl. Mai tine odata apasat ctrl si rasuceste de rotita pana ajungi la marimea dorita. :*

| naitreaba a răspuns:

Tii apasat CTRL si rotesti de rotita de la mouse in fata.

| DangerLove a răspuns:

Ctrl +

| marymaryan a răspuns:

Daca ai laptop pune doua degete pe mijloc si apoi da-le inspre parti ca la zoom-ul de la telefonul cu touch screen.

| labilagrey a răspuns:

Dai ctr, shift si dai pe cercul ala din mijlocul mouse-ului in sus pe toate de odata

| Daniels_Jeak_1968 a răspuns:

Mersi pentru ajutor

| Tudosache_Stefania_1992 a răspuns:

Multumesc мἷќђᾄἔłłᾄ sarut mana mi-ai fost de ajutor.Mersii multhappy!

| Dumitrescu_Gina_1960 a răspuns:

Buna, aceeasi problema, s-a micsorat scrisul de pe pagina de Facebook, ce sa fac?

| Udrea_Mary_1986 a răspuns:

Se micsorase scrisul si am intrat aici si am rezolvat problema.

| cifraadrian a răspuns:

Buna, nu mai pot sa ies de pe orice site desi sunt pe Facebook.