| KingOfShadow a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema foarte mare nu-mi merg multe jocuri probabil din cauza ca n-am toate driverele am dat la drivere care nu am sau la canurunit si mi-a spus urmatoarele pentru fifa laVideo Card
Minimum: DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent. Must support Shader Model 3.0 or above. (NVIDIA GeForce 6800 or greater, ATI Radeon X1600 or greater - Please note that NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200,8300 and 9300, ATI Radeon HD3200 and HD4350 and Intel / S3 integrated chipsets are below minimum system requirements )
You Have: GeForce 7025 / nForce 630a

ce ar trebui sa fac? ce ar trebui sa instalez? FUNDA DACA MERGE + MULTUMESC

5 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Schimba placa video si va merge
placa ta video nu suporta aceste jocuri

| wassyle1994 a răspuns:

Ai VideoCard prea slaba pentru joc, scrie si in descriere "are below minimum system requirements- sub cerințele minime de sistem"

| KingOfShadow explică:

Pai da driverele de la video card sunt slabe si ce drivere imi trebuie totusi?

| KingOfShadow explică:

Si cam cat costa una care are toate cerintele minime ( putin mai buna )?
primesc cd cu driverele nu?
n-am deschis niciodata calculatorul il am de putin timp... nici nu stiu care-i placa video dar ma descurc... acum doar sa-mi recomandati o placa care are toate cerintele poate chiar mai bune, sa spuneti si pretul si sa fie una ceva mai ieftina nu chiar exagerat de scumpa dar poate fi si una putin scumpa

| KingOfShadow explică:

Un NVIDIA GeForce GTX 260 512MB Video Card or AMD equivalent ar fi bun? si cam cat ar costa? dar un NVIDIA GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 care e mai bun si cat ar costa fiecare?