| Neamtzu103 a întrebat:

Am si eu o problema si as dori putin ajutor daca este posibil. Am un iphone 4 si as dori sa il decodez. Il pot decoda fara sa ma duc la Vodafone/Orange? Si daca nu, exista alta solutie cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Să-l decodezi singur, este destul de complicat și nu cred că te descurci, iar pe bani, costă undeva în jur de 150 - 200 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| pulx a răspuns:

Hoho e mult sa decodezi asa ceva.Credema dar e problema ca daca nu iti decodeaza cei de la Orange trebuie la compania iphone.