| xAnnabelle a întrebat:

am si eu o problema si as vrea putin ajutor.
Imi tot apare eroarea "SSL". nu ma lasa sa folosesc Fb,Youtube, si cateodata nici Google. si deja incepe sa-mi dea dureri de cap. x|
*am incercat sa schimb date & time de la pc, ca sa fie corecte si locatie si tot. dar nu. tot nu merge, am inteles ca din cauza asta ar putea fi motivu pentru care imi tot apare SSL-ul.
--- nu trebuie cumva sa instalez vr-un certificat? [am cautat chesti de genu dar nu am gasit-peste tot scrie sa vad daca am ceasul si timpu bine la pc. dar sunt bune. si tot degeaba. nu merge.

Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat.
[scuze pentru categorie, dar asta chiar nu stiu in ce as putea s-o pun. >_< ]

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Daca treaba cu setatul orei si date i nu a functionat intra tot acolo la setarea datei si orei, iar apoi du-te la tab-ul Internet time si cauta-i acolo unde poti sa sincrionizezi ora si data pe internet