| Dennys1521 a întrebat:

Buna TPU
am si eu problema la telefon, orice cartela as baga imi zice insert sim, la un moment dat gasisem o cartela care mergea, dar din mai multe motive nu o mai am, m-a dus cu el la magazine vodafone.si sa-l duc la bucuresti cicalaughing. dar ma lipsesc... ce ziceti daca las decoda o merge?

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Probabil ca telefonul tau e codat intr-o retea anume, de aceea cand bagi alte cartele, nu recunoaste sim-ul. Daca il decodezi, va merge sigur in orice retea. Succeswinking