| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat laptopul la incarcat toata noaptea, iar el a ramas aprins. Are vreo importanta foarte mare la factura de curent? {va rog frumos raspunsuri corecte, nu pareri}

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Nu are nimic, un laptop consuma cat un bec, poate cateodata mai putin...pc-ul meu consuma de 4 ori mai mult si sta cateodata 2-3 zile ON ..nu simt nici-o diferenta la factura de curect, poate 2-3 lei in +

| vidii a răspuns (pentru vidii):

Ooops! curent*, my bad

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te speria.Nu consuma mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu consumă mult, dar nu il m ai lăsa noaptea la incarcat, ca poate se opreste vreodată lumina, sau vine o fluctuatie de curent, o avarie pe rețeaua de 220, si i ti poate arde laptopul, tine l ziua la incarcat, cind il poti supraveghea cit de cit. O zi bună, ce marca de laptop ai?

| RAY a răspuns:

Dupa ce se incarca numai incarca, dar strici bateria sa stii

| T0T a răspuns:

Nu va fi mare diferență, stai liniștită.

| K0sti a răspuns:

Nu are, da ca sa fii sigura scoate si frigiderul din priza, televizorul, desurubeaza becurile...

| danutzu96 a răspuns:

Laptopul manancasub 200 w. nu vei simti la consum

| danutzu96 a răspuns:

Pardon voiam sa zic 100