| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Am un abonament l Orange de 10 euro pe 2 ani. Acum am un an si 2 luni vechime. Vreau să-mi cumpar un rooter. Acum trebuie sa mă ajutați voi. Stiu ca astfel de rootere sunt foarte scumpe dar vreau sa stiu cat costa cel mai ieftin si mai am 15 puncte thank you de la abonament. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

M ai pierdut. Ce treaba are router ul cu abonamentul tau de telefonie?

| Vlad_Bogdan_1996 explică:

Am uitat sa zic abonamentul pe care îl am este colibri de internet