| serby2003 a întrebat:

Am un computer cu Windows 7 si cand il pornesc imi deschide my computer dar nu am desktop nici bara de start dar in rest deschide ori ce: google, programe. S-a dereglat ceva din setari? Daca da va rog sa imi spuneti cum sa setez inapoi

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Deci cum am inteles eu nu ai bara de jos este? Nu stiu ce sa zic ca si o amica a avut acelasi lucru si i-am reinstalat windows-ul si a mers.Vezi tu, la instalarea windows din cauza ca windows-ul nu este bun sau necompatibil cu pc-ul unele programe si fisiere nu se instaleaza.La tine programele EXE adica executabile lipsesc.Aceste programe ajuta la formarea interfetei grafice adica:iconitele de pe ecran, bara de jos si altele.Reinstaleaza windows-ul sau baga un alt windows nu pe acela pe care il ai ca s-ar putea repeta faza.Bafta!

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Incerca sa dai cu Windows Repair (All In One) il gasesti pe net si daca nu stii sa il folosesti cautama pe itsoft_2011 si te ajut eu

| IAmFuNNky a răspuns:

Nu cred ca exista un respuns pentru ce ai tu. (glumesc) eu nu stiu