| Mytza_6160 a întrebat:

Buna TPU am un iPhone 3G si nu pot adauga videclipuri din calculator in el am incercat asta cu iTunes dar tot nu imi merge(la iTunes am incercat din adugare videoclipuri nu de acolo de unde adaugi muzica)iPhone-ul este jailbreak-uit si in ultimul timp nici muzica nu mai pot baga apropo iPhone-ul este nou-nout si folosesc versiunea de iTunes 10.4 ce sa ii fac?

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

IPhone foloseste sistem iOS facut de Apple iar calculatorul tau probabil este un windows. iTunes nu te ajuta prea mult la conversia de format a fisierelor video, deci implicit vei avea nevoie sa convertesti videoclipurile cu un alt program ca sa poata fi redate pe iPhone. Bafta!