| IrinaIvashkov a întrebat:

Am un IPhone 5s, si am nevoie de ajutorul cuiva sa imi explice ce e un back-up. Dupa cum stiti a aparut ios 8, si ca sa il pot pune pe telefon trebuie sa fac acest back-up pentru a avea mai multa memorie din cate am auzit, eu mai am doar 3 GB pe telefon, si o alta intrebare e, daca fac backup mi se sterg pozele? Asta ma intereseaza ft mult, multumesc! funda

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Backup inseamna, aici, salvarea tuturor datelor in calculator, pentru a evita pierderea de fisiere cauzata de reinstalarea sistemului de operare.

1 răspuns: