| NoWomanNoCry a întrebat:

Am un laptop care are doi useri. Pot sa fac ceva sa am doar un user? Adica sa le unesc cumva...nu stiu. Daca imi puteti da un tutorial sau explica,mersi, salut.

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Poti sterge user-ul pe care nu il folosesti.

| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Pai daca ai windows xp fa asa du-te in start si dai click pe iconita aceea cu poza sus de tot apoi dai pe home iar jos iti vor aparea useri pe unu dai off dai pe iconita celu pe care nu vrei sa il mai ai si dai turn off acount daca ai windos 7 treaba sta cam la fel funda?