| al3xtheb3st a întrebat:

Buna TPU am un laptop Compaq Presario Cq62 il am de aproape un an am avut pe el 3 windowsuri (inainte de problema)Dupa ce mi-am reinstalat windowsul din nou in urma unei erori a trebuit sa imi tot reinstalez win la 2 zile petru ca cand dadeam restart/reboot/shutdown in a 2 zi dupa instalare nu se mai ducea de la starting windows.Am windows 7 ce as putea sa fac

1 răspuns:
| ramonaramonica a răspuns:

Pai intereseaza-te sa gaseste un om care se pricepe la calculatoare.Stiu ca costa putin mai mult dar merita!