| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Hp Presario Compaq si nu imi merge wireless-ul. Ii trebuie driver? Atunci cand apas butonul pentru wireless nu-mi apare nimic. Pur si simplu nu functioneaza. Daca ii trebuie driver mi-ati putea trimite un link sau ceva va rog! Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Trebuie un nume complet al laptop-ului si o serie ceva; pe spatele lui scrie serial number si mai multe coduri scriele pe toate sa vedem ce gasesc;

| King_Iulian_1977 a răspuns:

1. trebuie sa mergi in bios sa vezi ca e activ. 2. trebuie sa vezi in device manager daca e instalat. daca e cu semnul exclamarii cu internet explorer pe pagina de HP iti iei driver de la support, are si detect automat la configuratia ta.

| FoCs a răspuns:

Hp Compaq Presario CQ 56 - 206SQ ii denumirea completa.