| S3by23 a întrebat:

Am un laptop la care am avut un hard de 160gb, mi s-a ars si vreau sa imi cumpar acelasi model numai ca mai mare (500gb).
Merge sa nu o sa-l suporte?

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Binenteles ca merge, insa iti dau un sfat.inainte de a instala sistemul operativ pe el, formateaza-l si creeaza cel putin doua patitii.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Mergi sa il inlocuiesti la un service autorizat! Si nu il cumpara inainte, cei de acolo iti vor spune ce trebuie sa cumperi! Succes!

| K0sti a răspuns:

Depinde! Eu am avut la reparat laptop cu hdd de 120 GB busit si i-am luat unul de 500, pe care nu l-a vazut. A trebuit sa fac update de bios ca sa-l vada. Asa ca...

| RazvanTR a răspuns:

Da.