| vladlove123 a întrebat:

am un laptop si un calculator mai slab. Cum credeti ca imi va merge gta san andreeas pe 1.0 gb ram, procesor Intel pentium 4, windows 7 ultimate, placa video onboard de 128 mb.

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Nu îţi va merge foarte bine, ţi se va bloca la un moment dat, bănuiesc.

Uite aici : http://compactiongames.about.com/od/gameindex/p/gtasa_sysreq.htm. acestea sunt cerinţele recomandate.

Dacă ai mai puţin decât acestea nu îţi va merge foarte bine.

Sper că ţi-am fost de folos.

O zi frumoasă îţi doresc.

Fundă? :*

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Si laptop-ul? ce configuratie are? poate ai mai mult noroc cu el! happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu e chiar asa. Avand in vedere ca detine un sistem de operare windows 7, ma mir cu de poate functiona cu acest tip de configuratie foarte slab.
Cred ca ar trebui in primul rand sa cumperi o placa grafica si dupa aceea procesor, rami, si altele.
Daca iti functioneaza jocul asa, ei bine, ma bucur pentru tine.

| AntonyoBoss a răspuns:

V-a merge foarte bine pentru ca si mie mi-a mers bine pe un calculator mai slab decat al tau.

| OnlyOlly a răspuns:

S-ar putea sa-ti mearga putin intepat deoarece ai win 7 si asta mananca foarte mult ram. daca ai fi avut win xp ti-ar fi mers perfect

| Ombladon13 a răspuns:

Iti va merge bine ...asa il am si eu si imi merge bine, cu putin lagutz laughing