| Minsk a întrebat:

TPU am un Nokia n73 are probleme 1. Pornesc muzica si el se blocheaza si se stinge si se porneste foarte greu 2.cind ma suna cineva se blocheaza nu pot sai raspund 3.cind ma joc tot asa face softul a fost schimbat cu 1 saptamana in urma va rog din tot sufletul meu ajutati-ma nu mai stiu ce sa-i fac ajutati-ma va rog din inima...va multumesc

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Si eu am n73 dar nu am patit niciodata asa ceva si e destul de vechi.
Ti-as fi zis sa-l resoftezi dar daca nici asa nu merge mai bine renunta la el vinde-i cardul sau chiar si telefonul daca ai cui si cumparati altul.